Postavy

4. května 2012 v 22:20 | -A |  About serial (News)
Aria Montgomery se po roce na Islandu vrátila zpět do rodného Rosewoodu. Najednou si doma připadá jako naprostý outsider. Snaží se ze všch sil, aby se její staré kamarádky zase spřátelily a vrátily se k sobě zpět. Jen čas však ukáže, zda je jejich tajemství spojí nebo rozděli navždy.

Hanna Marin jde za tím, co chce. Čím víc je to proti pravidlům, tím víc to chce. Na Rosewoodské střední škole je královnou a umí si zařídit, aby bylo vše perfektní. Dnes Hanna řídí školu, ale co kdyby se lidi dozvěděli to, co ví A?

Spencer Hastings spojuje školu, charitu, školní hokejový tým a zachovává aspoň malé popularity - a to aniž by se přestala tvářit jako zlatíčko. Tohle je člověk, co by se za Alison postavil v době, kdy by to nikdo neudělal.

Emily Fields, její život se mlže zdát perfektní. Aspoň by takový měl být. Její máma se snaží, aby Emily měla vše, co by mít měla. Ale proč tak hrozně chce Em opustit Rosewood? Je to školní sportovní hvězda, má perfektního přítele, ale stejně si připadá jako outsider.

Alison DiLaurentis, je to už rok co zmizela, ale v myslích svých kamarádek zůstala. Byla královnou a nejpopulárnější holkou na škole. Věděla všechna tajemství, které kdo měl. Teď její kamarádky dostávají SMS od tajemné A, která zná všechna tajemství, která znala jen Alison.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alexia Alexia | Web | 7. května 2012 v 10:33 | Reagovat

Super postavy :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama